Про проведення районного конкурсу дитячих робіт «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»

4 жовт. 2022

Районний конкурс дитячих робіт «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи» (далі – Конкурс) проводиться з метою сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.

Організатором та координатором Конкурсу є Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.

Учасники

У Конкурсі беруть участь учні 3-8-х класів закладів загальної середньої освіти усіх типів та форм власності району.

Організація проведення Конкурсу та вимоги до учасників

Районний Конкурс проводиться у 2-х номінаціях:

- подарунок для героя (учні 3-4-х класів);

- міні-презентація (відеоролик) «Моя улюблена книга про Україну»

(учні 5-8-х класів).

У Конкурсі від закладу загальної середньої освіти бере участь по 1 конкурсанту в кожній номінації. Надаються фото створеної патріотичної саморобки (ляльки-мотанки, оберігу,а плікації, оригамі, квілінгу) та «Презентація улюбленої книги про Україну.

Вимоги до відеороликів: тривалість відеоролика не повинна перевищувати 2 хвилини, він може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, смартфону, мобільного телефону тощо); у форматі: AVI, MP 4; озвучення ролика обов’язкове (безпосереднє озвучення або закадрове), учасники самостійно вирішують необхідність музичного супроводження.

Критерії оцінювання

При оцінюванні відеороликів та фото саморобок будуть використовуватися наступні критерії:

-  творчий підхід до виконання роботи;

- завершеність та зрозумілість змісту сюжету;

- естетичний вигляд роботи;

- відповідність темі Конкурсу.

Нагородження переможців

У кожній номінації визначається одне І місце, два ІІ місця та три ІІІ місця. Переможці конкурсу нагороджуються грамотами І-ІІІ ступенів Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради.