Вітаємо переможців та учасників конкурсу дитячих робіт «В нас єдина мета - Україна свята, нездоланна ніким і ніколи»!

1 лист. 2022

З 6 жовтня 2022 року по 31 жовтня 2022 року в онлайн-режимі було проведено конкурс дитячих робіт «В нас єдина мета - Україна свята нездоланна ніким і ніколи», у якому взяли участь заклади загальної середньої освіти району.

Районний конкурс проводився у 2-х номінаціях:

- подарунок для героя (малюнок, аплікація, лялька-мотанка, тощо) (учні 3-4-х класів);

-міні-презентація (відеоролик) моя улюблена книга про Україну (учні 5-8-х класів
Переможці та учасники за участь у конкурсі нагороджені Грамотами та Подяками Управління освіти