Марафон «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»

1 груд. 2022
марафон «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»

В грудні буде проведено марафон «Григорій Сковорода крізь призму сучасності»

Запрошуємо учнів закладів освіти Харкова та батьків долучитися до нашої ініціативи в зручному форматі та надіслати матеріали протягом грудня                              на електронну адресу [email protected] за такими номінаціями.

1. Номінація «Погляд на особистість Григорія Сковороди крізь призму об’єктива». Приймаються фотороботи, на яких члени родини читають твори Григорія Сковороди або школярі перебувають на фоні сковородинівських локацій у Харкові, в Україні чи світі. Давність фото не має значення.
  1. Номінація «Спадщина Григорія Сковороди та сучасність». Індивідуальні та колективні буктрейлери, у яких учасники можуть приділити увагу афоризмам та байкарській спадщині Українського Езопа, зробити огляд композиторської, музичної та пісенної спадщини, розглянути актуальність творчості Григорія Сковороди в контексті сучасних викликів.
  1. Номінація «Григорія Сковорода: життєвий шлях і творча спадщина». Асоціативні головоломки (наприклад, кроссенси) та хмарки слів.
  1. «Афоризми Григорія Сковороди очима покоління альфа». У цій номінації учасники можуть надсилати роботи в довільній техніці (поробки, аплікації, колажі тощо), які ілюструють один із афоризмів Українського Сократа, або подати вислови мандрівного філософа мовою емодзі ‒ новою писемністю цифрової епохи, мовою піктограм і смайлів, що широко використовуються в електронних повідомленнях і на сторінках сайтів.

Загальні вимоги до робіт:

1. матеріали повинні бути авторськими та відповідати тематиці марафону;
  2. відеофайли тривалістю до 3 хвилин з розширенням mp4, розміром не більше 50 МБ, фото/колаж/малюнок у форматі .jpg або png;
  3. з метою захисту авторських прав просимо зазначати в матеріалах прізвище, ім’я, заклад освіти, посаду/клас, район;
  4. у номінаціях «Григорія Сковорода: життєвий шлях і творча спадщина» та «Афоризми Григорія Сковороди очима покоління альфа» просимо надсилати                 не лише роботу/фото роботи, а й фото автора зі своєю роботою.

Додаткова інформація на каналі «Харків надихає» з 28 листопада та                              в месенджерах Viber та Telegram (+380979508755), Тетяна Олександрівна.