В день Святого Миколая, було відкрито головну ялинку м. Харкова

19 груд. 2022
В день Святого Миколая, було відкрито головну ялинку м. Харкова

19 грудня, в день Святого Миколая, було відкрито головну ялинку м. Харкова на станції метро «Університет». Разом з усіма святкували і учні Київського району.

Маленьких харків’ян привітав міський голова Ігор Терехов, який разом з дітьми засвітив головну ялинку міста та побажав всім міцного здоров’я, подарунків від Святого Миколая і, головне, перемоги та миру.

Діти із задоволенням подивилися яскраву та веселу казкову виставу «Біла чаклунка Ледінелла», занурилися в атмосферу світла і тепла, радості та посмішок, позитивних емоцій. Традиційно після вистави діти отримали солодкі подарунки.

За традицією, в ніч на 19 рудня Святий Миколай залишає чемним дітям подарунки під подушками. Саме тому дітлахи чекають на це свято з особливим нетерпінням. Цього святкового дня важливо не забути привітати не тільки діточок, але й своїх рідних, друзів, колег, адже День Святого Миколая — є одним з головних зимових свят, яке об'єднує дорослих, які й самі не втратили віру в дива та прагнуть виконати бажання своїх діточок

Хай Миколай у вишиванці

Розбудить подарунком вранці

І принесе у твою хату

Добробут, радості багато.

Розбудить приспані надії,

Зернятко щастя хай посіє.

Зігріє гумором, любов’ю,

І принесе Тобі здоров’я!!!