Розпочав роботу «Метросадок» для дітей старшого дошкільного віку

23 січ. 2024
Розпочав роботу «Метросадок» для дітей старшого дошкільного віку

З початку січня 2024 року розпочав роботу «Метросадок» для дітей старшого дошкільного віку. На базі ЗДО № 36, № 109, № 373, № 395 Київського району було відкрито 8 груп короткотривалого перебування з метою підготовки дошкільників до навчання в школі. 137 вихованців відвідують «Метросадок» щосуботи та щонеділі на станціях метро «Університет» та «Академіка Павлова».

Впродовж двох годин діти відвідують заняття за розкладом - вивчають грамоту та математику, ознайомлюються з природним довкіллям та соціумом, а також займаються художньо-продуктивною діяльністю. Під час проведення занять з розвитку мовлення до роботи з дітьми приєднується логопед, а для зняття емоційної напруги та комфортного перебування дітей в групі залучається практичний психолог.

Після проведення занять, діти залюбки демонструють своїм батькам роботи, які створили власними руками.

Бажаємо найкращих успіхів педагогам та нашим вихованцям – майбутнім першокласникам!