Відкриття ІІ (районного) етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини"

28 січ. 2012
27.01.2012 в спортивному манежі Харківського національного аерокосмічного університету "ХАІ" імені Н.Е.Жуковського відбулося Відкриття ІІ (районного) етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини", в якому брали участь кращі спортсмени нашої школи.

27.01.2012 у Київському районі відбулося урочисте відкриття II (районного) етапу малих Олімпійських ігор "Діти Харківщини". Відкриття проходило в спортивному манежі Харківського національного аерокосмічного університету "ХАІ" імені Н.Е.Жуковського . Почесними гостями церемонії стали Івлєв Володимир Вікторович - заступник голови адміністрації Київського району Харківської міської ради, Шумак Людмила Вікторівна - заступник начальника комітету по справам сім'ї, молоді та спорту по Київському району Департамента по справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Куценко Тетяна Володимирівна - начальник управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради. Учасниками святково-спортивного дійства стали команди-переможці I етапу (шкільного) малих Олімпійських ігор, кращі спортсмени ДЮСШ № 1, ДЮСШ № 2, чемпіони міжнародних і всеукраїнських змагань, учителі фізкультури - майстри спорту, директори загальноосвітніх навчальних закладів , заступники директорів, батьки.