Участь у засіданні районної батьківської ради

15 черв. 2017
14 червня 2017 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулося засідання Районної батьківської ради.

На зустрічі були присутні представники батьківських комітетів загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів. У зустрічі також взяли участь заступник голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, начальник Управління освіти Адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяна Володимирівна, заступник начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Ліпейко Володимир Іванович, головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Управління освіти Марадудіна Алла Анатоліївна та інші працівники Управління освіти. Також на засідання було запрошено завідувача сектору з питань профілактики правопорушень та дотримання законодавства щодо дітей Служби у справах Київського району Оганову Вікторію Василівну, яка виступила з питанням "Законодавство України щодо належного виконання батьками своїх обов'язків". Під час зустрічі Володимир Вікторович подякував батькам за їх активну участь у житті школи. Про підсумки роботи Київського району у 2016/2017 навчальному році доповіла начальник Управління освіти адміністрації Київського району Куценко Тетяна Володимирівна, а голова районної батьківської ради Баракат Олеся Олександрівна доповіла про результати роботи батьківської громадськості у 2016/2017 навчальному році. Відповідно до положення Районної батьківської ради під час засідання необхідно було обрати новий атив батьківської ради та його голову, але усі батьки одноголосно проголосували за продовження роботи голови та активу Районної батьківської ради у тому ж складі. Актив району під час засідання нагородив дипломами найактивніших представників Районної батьківської ради.