Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради

3 лют. 2018
02 лютого 2018 року в актовій залі Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулася щорічна церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», яка пройшла за участю заступника голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Івлєва Володимира Вікторовича, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяни Володимирівни, члена районної батьківської ради Кадуцької Оксани Валеріївни, директорів закладів освіти, стипендіатів, їх батьків, членів шкільних організацій учнівського самоврядування.

Серед стипендіатів 2017/2018 навчального року Гура Христина, учениця 10-А класу нашої школи.

Івлєв Володимир Вікторович вручив стипендіату сертифікат на отримання стипендії та буклет «Обдарована молодь».