Нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних»

15 трав. 2018
15 травня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 158 Харківської міської ради Харківської області відбулось урочисте нагородження переможців районного конкурсу «Київський район очима юних».

У цьому році Конкурс присвячений року німецької мови в Україні та за традицією відбувався за різними номінаціями:Ілюстрації до німецьких казок» для вихованців закладів дошкільної освіти; «Національний одяг мешканців Земель Німеччини» для учнів 1-4-х класів; «Рекламний проспект «Подорожуємо Німеччиною»» для учнів 5-7-х класів; проект «Внесок німецьких діячів науки та культури в історію Харкова» для учнів 8-9-х класів; «Комп’ютерна анімація з героями німецьких казок» для учнів 9-11-х класів.

Тарасенко Микита, учень 3-А класу посів ІІІ місце у номінації «Національний одяг мешканців Земель Німеччини».

Вітаємо Микиту!