15 вересня - Міжнародний день чистих берегів.

15 вер. 2018
Цього дня учні, батьки та педагоги Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 96 Харківської міської ради Харківської області, а також волонтери екологічної громадської організації "Let`s do it Ukraine", яка займається питаннями підтримання чистоти й комфорту у нашому місті, під патронатом Харківського міського голови Г.А.Кернеса долучилися до екологічної акції "Всесвітній день прибирання в Україні".

Учасники акції взяли участь у прибиранні двох локацій зеленої зони, вздовж річки Харків по вулиці Сидора Ковпака у селищі Велика Данилівка і прибрали сміття, сухі гілки, впорядкували навколишню територію, улюблені місця відпочинку мешканців селища.

Старанно працювали наймолодші школярі: Чорний Олександр, Свидло Олександр, Голосова Віка – учні 2-А класу, Шушунов Антон, Нікіточкін Владислав – учні 3-А класу, Манжос Дар’я – учениця 5-А класу та їхні батьки: Чорний А.А., Тимошенко Л.М., Нікіточкіна В.О., Свидло О.П., Голосова Т.Б., Щербіна Т.С., Карякіна Л.Є., Сухар С.А., Омельченко О.В., Манжос О.І., Манжос О.О.

Сумлінно трудилися педагоги на  чолі  з   директором    школи Єфіменком О.Г.

Ми за чисте довкілля.

Чистота навколишнього середовища – це перш за все наше здоров’я, це краса нашого краю.