9 лют. 2018

Вибір підручників для 5-го класу

Шановні колеги, обрати підручники і переглянути їх макети можна за посиланням, вказаним нижче.
6 лют. 2018

Секрети олімпійського здоров'я

06.02.2018 в школі пройшла зустріч з Бережною Тетяною Миколаївною, заслуженим мастром спорту, учасником Олімпіських ігор 2004 та 2008 років, призером міжнародних змагань зі стрільби із лука. Гостя поділилася секретами, які допомагають зміцнити здоров'я олімпіців та досягти високих результатів.
5 лют. 2018

День відкритих дверей в НАУ ім. М.Є.Жуковського "ХАІ"

3 лютого 2018 року о 9.00 у Національному аерокосмічному університеті ім. М.Є. Жуковського пройшов чергови «День відкритих дверей».
3 лют. 2018

Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови та Харківської міської ради

02 лютого 2018 року в актовій залі Харківської гімназії № 172 Харківської міської ради Харківської області відбулася щорічна церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу», яка пройшла за участю заступника голови Адміністрації Київського району Харківської міської ради з соціальних і гуманітарних питань Івлєва Володимира Вікторовича, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Куценко Тетяни Володимирівни, члена районної батьківської ради Кадуцької Оксани Валеріївни, директорів закладів освіти, стипендіатів, їх батьків, членів шкільних організацій учнівського самоврядування.
30 січ. 2018

Конкурс екскурсоводів шкільних бібліотек

27 січня 2018 року учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів N 96, Свидло Марія, посіла ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв «Край, у якому я живу». Для усіх присутніх Маша провела віртуальну оглядову екскурсію шкільним музеєм Тараса Григоровича Шевченка. Вона познайомила з музейними експонатами, що висвітлюють життя і творчість геніального поета, талановитого художника, гравера Тараса Шевченка.
29 січ. 2018

Засідання Районної батьківської ради

29 січня 2018 року на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 відбулося чергове засідання Районної батьківської ради. На зустрічі були присутні представники батьківських комітетів закладів загальної середньої та дошкільної освіти району. У зустрічі також взяли участь співробітники Управління освіти, кандидат технічних наук, завідувач кафедри харчових технологій та готельно-ресторанного бізнесу Харківського торгівельно-економічного інституту Київського національного торгівельно-економічного університету Запаренко Ганна Володимирівна, інженер-технолог комунального підприємства «Комбінат дитячого харчування» Глухова Ольга Валеріївна.
22 січ. 2018

Святкування Дня Соборності

22 січня 2018 року ушколі в рамках святкування Дня Соборності України було проведено уроки пам’яті, виховні години, бесіди з історії українського народу в боротьбі за Соборність і Незалежність
19 січ. 2018

РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.
12 січ. 2018

Пільгові електронні учнівські квитки для проїзду в міському електротранспорті

Шановні батьки,
12 січ. 2018

Профілактичні медичні огляди учнів

З 15 по 17 січня 2018 року будуть проведені профілактичні медичні огляди учнів.