18 квіт. 2018

23 квітня - Всесвітній день книги і авторського права

У квітні 1995 р. Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначається з 1996 року. Це данина поваги до книг та авторів. Головна мета свята – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, мати доступ до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини. Адже книги – це вікно у світ культурного розмаїття, це міст, що з’єднує різні цивілізації у часі й просторі.
17 квіт. 2018

Відбір підручників для 5 та 10 класів

У МОН України презентували проекти підручників для 5 і 10 класів
13 квіт. 2018

День цивільного захисту

13 квітня 2018 року в школі пройшов День цивільного захисту.
12 квіт. 2018

11 квітня 2018 року - Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів

На виконання Плану заходів, затвердженого Головою ХОДА Ю.О.Світличною організовано проведення у школі уроків пам'яті "Жертви нацизму".
6 квіт. 2018

Міністерством освіти і науки України оголошено конкурсний відбір проектів шкільних підручників для 1 класу та затверджено перелік предметів та назв підручників, з яких проводитиметься Конкурс.
5 квіт. 2018

Впровадження програми "Шкільний офіцер поліції"

05 квітня 2018 року у рамках впровадження програми "Шкільний офіцер поліції", старший лейтенант поліції Ведмедеря Євгеній Вікторович та лейтенант поліції Петухов Максим Григорійович, інспектори відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції, відвідали школу з метою планування подальшої роботи.
2 квіт. 2018

Захист дитячих екологічних проектів "Добра справа для природи"

02.04.2018 пройшов захист екологічних проектів у 4-А класі, класний керівник Бобро Н.К. Діти виготовили та повісили на території школи 3 шпаківні.
2 квіт. 2018

Перший урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях

2 квітня у 1-11 класах було проведено 1-й урок, присвячений правилам безпечної поведінки у надзвичайних ситуаціях
29 бер. 2018

Культпохід до театру "Мадригал"

29.03.2018 учні початкової школи переглянули виставу в театрі "Мадригал"
26 бер. 2018

Спортивні змагання серед учнів 2-А класу

26 березня канікули в 2-А класі розпочалися проведенням спортивних змагань.