Медичний кабінет

• МЕДИЧНИЙ КАБІНЕТ ШКОЛИ ЗНАХОДИТЬСЯ НА І ПОВЕРСІ

• ОБЛАДНАННЯ МЕД КАБІНЕТУ: КУШЕТКА, РОБОЧИЙ СТІЛ, ПРОЦЕДУРНІ СТОЛИ, ХОЛОДИЛЬНИК, ШАФИ, МЕДИЧНА ШАФА, ШПРИЦІ РАЗОВОГО ВИКОРИСТАННЯ, ТЕРМОМЕТРИ ВИМІРЮВАННЯ ТЕМПЕРАТУРИ ТІЛА, ШПАТЕЛІ РАЗОВОГО ВИКОРИСТАННЯ. У ХОЛОДИЛЬНИКУ ЗАВЖДИ В НАЯВНОСТІ ЛІД ДЛЯ НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ. В НАЯВНОСТІ ЦЕНТРАЛІЗОВАНЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Кадрове забезпечення медичними працівниками

ПІБ медичного працівника (повністю)

Дні роботи

Години роботи

Жунаєва Валентина Анатоліївна

Сестра медична

Понеділок-п’ятниця

8.00 – 17.00

Вимоги щодо обов'язкового поглибленого обстеження учнів, комплектування спеціальних груп відбувається згідно наказу Міністерства освіти №434 від 29.11.02 "Про удосконалення амбулаторно-поліклінічної допомоги дітям України". Всі учні 1-11 класів обов'язково проходять медичний огляд.

Учні гімназії віднесені до спеціальної медичної групи займаються на основних уроках фізкультури по індивідуальній програмі. Також угімназії ведеться окрема спеціальна група, заняття якої проходять два рази на тиждень.