День знань

1 вер. 2021
Сьогодні 1 вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день зі щирого серця хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

Традиційно 1 вересня розпочинається новий навчальний рік: школяри ідуть до школи, де на них чекають урочисті заходи. Першокласники святкують перший дзвоник, у дворах шкіл відбуваються святкові концерти і урочистості. Так учні в Україні відзначають державне свято День знань.

У закладі освіти відбулася святкова лінійка, на якій був присутній гість- депутат Харківської міської ради Поздєєва Тетяна Геннадіївна.