16 жовт. 2023

Місячник щкільних бібіліотек продовжується

13 жовт. 2023

Громадська організація «Навчай для України» запрошує учнів 5-10 класів долучитися до наймасштабнішого безкоштовного проєкту з подолання освітніх втрат в Україні — «Освітній Суп»

12 жовт. 2023

Конкурс підручників для 1-х, 2-х, 7-х та 11-х клас

11 жовт. 2023

Педагогічний колектив гімназії взяв участь у тренінгу «ГЗН та механізми перенаправлення. Обов’язки вчителя під час виявлення постраждалих»

10 жовт. 2023

Всесвітній день психічного здоров’я

10 жовт. 2023

Допомога продовжується

9 жовт. 2023

Місячник шкільних бібліотек 2023 продовжується

малюнки «Від серця до серця», вірш про Україну.
7 жовт. 2023

Конкурс декламації поезії Віслави Шимборської, лауреатки Нобелівської премії, до 100-річчя з дня народження видатної польської поетеси.

6 жовт. 2023

Рекомендації С.Ройз для учителів початкових класів

6 жовт. 2023

УВАГА! Районний конкурс дитячих робіт «Вірю в майбутнє твоє, Україно!» серед учнів закладів загальної середньої освіти.