Просвіта та профілактика

16 квітня 2024 року практичним психологом закладу на платформі Google Classroom для учнів 4-А класу був розміщений мультиплікаційний відеоролик на тему: " Не можна говорити погані слова".

11 березня 2024 року практичним психологом закладу на платформі Google Classroom для учнів 9-А класу було розміщено завдання у вигляді творчої роботи по написанню твору на тему: " Один день із мого майбутнього життя з моєї обраної ( улюбленої) професії".

14 лютого 2024 року практичним психологом закладу на платформі Google Classroom

для класних керівників гімназії були розміщені рекомендації щодо проведення

"Психологічних хвилинок" для дітей різного віку у вигляді вправ для зняття тривоги,

емоційного напруження, стресу, щоб налаштувати дітей на освітній процес.

12 січня 2024 року практичним психологом закладу на платформі Googlе Classroom для класних керівників гімназії були розміщені рекомендації за темою: " 5 Мікрозвичок, які покращать ваше життя".

21 грудня 2023 - Практичним психологом закладу на платформі Classroom для класних керівників гімназії були розміщені матеріали у вигляді психологічних вправ за темою: "Аптечка моїх ресурсів": Як допомогти собі в стресовій ситуації.