НУШ (Нова українська школа)

Нова українська школа (НУШ) - це ключова реформа Міністерства освіти і науки.

Головна мета - створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ - це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Наказ МОН від 15.01.2018 № 34 “Про деякі організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи”

Лист Департаменту освіти від 29.01.2018 № 01-32/420 "Про підготовку педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018"

Лист МОН України від 23.08.2017 № 1/9-450 "Щодо методичних рекомендацій для експериментальних навчальних закладів"

Освітній проект "Модернізація початкової освіти"

Докладніше про зміни

Сайт "Нова українська школа"

На допомогу вчителю початкових класів

Типова освітня програма розроблена під керівництвом О.Я. Савченко

Tипова освітня програма розроблена під керівництвом Р. Б. Шияна

Постанова КМУ від 21.02.2018 № 87 "Про затвердження Державного стандарту початкової освіти"

Свідоцтво досягнень

нуш

Школа отримала меблі для першого класу

Дидакційний матеріал для Нової української школи

Віяло дорожні знаки

Віяло Цифри та годинник

Карта фізична світу

Карта фізична України

Колекція. Корисні копалини

Колекція. Насіння і плоди

Колекція. Типи грунтів

1 шт

Комплект для навчання грамоти/письма на магнітах

Ляльковий театр. Родина

Ляльковий театр. Тварини

1 шт

Математика. Лічильний матеріал (набір)

Мікроскоп учнівський. Скло

Муляжі. Овочі. Демонстраційний набір

Муляжі. Фрукти. Демонстраційний набір

Набір з математики роздатковий

Набір класного інструменту

1 шт

Набір лабораторний для дослідів з природознавства

1 шт

Набір моделей геометричних тіл та фігур (пластик)

Набір наочно-дидактичних матеріалів. Англ. мова

1 шт

Набір Частини цілого на крузі. Прості дроби (дерево)

1 шт

Нотний стан з нотами на магнітах

Термометр

Числова лінійка

Комплект. Букви українського алфавіту

4 шт

Танграм (дерево)

5 шт

Колекція. Породи деревини

1 шт

Для учнів 1-х класів за бюджетні кошти було придбано:

• ·      LEGO;
  • ·      ноутбук;
  • ·      комп'ютерний принтер;
  • ·      ламінатор;
  • ·      10 пачок паперу А4;
  • ·       плівка А4 та А5 для ламінування.

Нова українська школа (НУШ) - це ключова реформа Міністерства освіти і науки.
Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.

Наказ МОН від 15.01.2018 № 34 "Про організаційні питання щодо підготовки педагогічних працівників для роботи в умовах Нової української школи"

Наказ МОН України від 13.07.2017 № 1021 "Про організаційні питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх навчальних закладах І ступеня"

Лист Департаменту освіти від 29.01.2018 № 01-34/420 "Про підготовку педагогів області для роботи в умовах Нової української школи з 01.09.2018"

Лист МОН України від 23.08.2017 № 1/9-450 "Щодо методичних рекомендацій для експериментальних навчальних закладів "Освітній проект "Модернізація початкової освіти"