Дистанційне навчання у воєнний час

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ!

З 01 вересня 2023 року у комунальному закладі "Харківська гімназія №96 " Харківської міської ради" освітній процес запроваджується у дистанційному режимі.

Онлайн-уроки проводяться відповідно до розкладу занять за допомогою платформи Google ClassroomZoomTelegram, Viber, Youtube.

1.

Інструкція для роботи

Як отримати доступ до Google Classroom

Крок 1. Зверніться до класного керівника для отримання корпоративного облікового запису Google.

Крок 2. Активуйте обліковий запис на власному пристрої, для захисту персональної інформації рекомендуємо змінити тимчасовий пароль на власний.

Крок 3. Якщо працюєте на комп’ютері, відкрийте браузер Google Chrome, увійдіть у власний Googleакаунт та відкрийте Google Classroom, прийміть запрошення до Google класів. Можете починати роботу.

Якщо ви використовуєте смартфон чи планшет, установіть безкоштовний додаток Google Classroom, увійдіть у свій корпоративний акаунт та прийміть запрошення до Google класів. Можете починати роботу.

Робота в Classroom, інструкція для учнів та батьків

Інструкція для учнів та батьків щодо роботи в Google Classroom зі смартфону

Інструкція по роботі учнів з онлайн-платформою ZOOM під час проведення онлайн-уроку

Як зареєструватися в Телеграм — покрокова інструкція

Вайбер (Viber) що це таке | Як користуватися Вайбер інструкція

За посиланнями та кодами доступу до гугл-класів звертайтесь до класних керівників.

Відеоінструкція: Як користуватися журналом від «Всеосвіти»

Електронні щоденники учнів розміщені на платформі e-journal.

Відеоінструкція для учнів та батьків

Режими дистанційного навчання в умовах війни